BESTICK, "Focus Deluxe", 34 delar, Folke Arström, Gense, 1900-talets mitt.

490101. BESTICK, "Focus Deluxe", 34 delar, Folke Arström, Gense, 1900-talets mitt.

18 gafflar, 19 cm
4 knivar, 19,5 cm
6 dessertknivar, 17 cm
4 dessertskedar, 17 cm
2 smörknivar, 15 cm.

Bruksslitage, ställvis bleknade, enstaka sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 gafflar, 19 cm
4 knivar, 19,5 cm
6 dessertknivar, 17 cm
4 dessertskedar, 17 cm
2 smörknivar, 15 cm.

Antal besök: 514