DOLK/JAMBIYA, med beslag i silver, 19/2000-tal.

49004. DOLK/JAMBIYA, med beslag i silver, 19/2000-tal.

Längd 29 cm.

Smärre slitage. Stötskada på grepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 29 cm.

Antal besök: 1 064