KLAFFBYRÅ 17/1800-tal.

KLAFFBYRÅ 17/1800-tal.
490033. KLAFFBYRÅ 17/1800-tal.

Längd 106 cm
Bredd 47 cm
Höjd ca 105 cm.

Ålders samt bruksslitage.Kompleterade ben.Originallås,ett saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 106 cm
Bredd 47 cm
Höjd ca 105 cm.

Antal besök: 566