FIGURIN, soapstone, Kina, 1800/1900-tal.

490029. FIGURIN, soapstone, Kina, 1800/1900-tal.

Sittande Guanyin i ljusgrönt på brunröd sockel. Höjd 22 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 700