BYRÅ MED MARMORSKIVA, 3 lådig, Gustaviansk stil. 1900-tal.

490017. BYRÅ MED MARMORSKIVA, 3 lådig, Gustaviansk stil. 1900-tal.

Längd 78 cm. Bredd 45 cm. Höjd 82 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 491