SOFFBORD, runt, 1950-/60-tal.

SOFFBORD, runt, 1950-/60-tal.
489991. SOFFBORD, runt, 1950-/60-tal.

ca ø 110 cm, 54 cm hög
Ädelträ.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca ø 110 cm, 54 cm hög
Ädelträ.

Slitage.

Antal besök: 618