ALBIN AMELIN. Litografi, signerad.

489985. ALBIN AMELIN. Litografi, signerad.

Troligen numrerad under passepartout.
53 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 411