SOFFA, skinn, "Merkur", Arne Norell, 1960/70-tal.

489945. SOFFA, skinn, "Merkur", Arne Norell, 1960/70-tal.

Längd 195 cm
Bredd 85 cm
Rygghöjd 74 cm.

Ålders samt bruksslitage. Fläckar. Märken.
Svag rökdoft.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 195 cm
Bredd 85 cm
Rygghöjd 74 cm.

Svag rökdoft.

Antal besök: 4 375