KAPPA, bouclé och satin, Pierre Cardin, specialtillverkad för Upsala Kappor, 1950/60-tal. Strl. 38/40.

489943. KAPPA, bouclé och satin, Pierre Cardin, specialtillverkad för Upsala Kappor, 1950/60-tal. Strl. 38/40.

Svart bocuclé fodrad med svart satin, Rak ståkrage, dubbelknäppning fram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 710