SPEGEL, på plexiglasställning med hjul, 19/2000-tal.

489936. SPEGEL, på plexiglasställning med hjul, 19/2000-tal.

Höjd ca 151, bredd 28,5 cm.

Slitage, 2 skruvar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 151, bredd 28,5 cm.

Slitage, 2 skruvar saknas.

Antal besök: 1 405