Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ELOF ULANER. Gatuscen med man och hus. Olja på pannå. Signerad och daterad -42.
48991. ELOF ULANER. Gatuscen med man och hus. Olja på pannå. Signerad och daterad -42.
26 x 34 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 34 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 507