HÄNGE 18k guld med briljant om ca 0,25ct samt halskedja 18k guld, 1900-tal.

489888. HÄNGE 18k guld med briljant om ca 0,25ct samt halskedja 18k guld, 1900-tal.

Hängde, svensk import, höjd ca 1 cm.
Kedja, Balestra, längd ca 40 cm.
Total vikt ca 3,1 gram.

Sten pique. Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 3,1 gram.

Antal besök: 366