PIPHUVUDEN, 2 st, silverbeslag av Carl Johan Häggström, Visby. 1800-tal.

489841. PIPHUVUDEN, 2 st, silverbeslag av Carl Johan Häggström, Visby. 1800-tal.

Piphuvud, sjöskum, silverbeslag av Carl Johan Häggström, märkt "C.J.H. T5". Piphuvud, valnöt, silverbeslag av Carl Johan Häggström, märkt "C.J.H. N6".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 401