SMYCKEN, 14k/18k/23k guld, vikt ca 42 gram.

489808. SMYCKEN, 14k/18k/23k guld, vikt ca 42 gram.

18k guld, vikt ca 29 gram.
23k guld, vikt ca 9 gram.
14k guld, vikt ca 4 gram.
Med stenar och pärlor.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

18k guld, vikt ca 29 gram.
23k guld, vikt ca 9 gram.
14k guld, vikt ca 4 gram.
Med stenar och pärlor.

Slitage, skador.

Antal besök: 563