SOFFBORD, guldplaterat underrede med rökfärgad glasskiva, sent 1900-tal.

489741. SOFFBORD, guldplaterat underrede med rökfärgad glasskiva, sent 1900-tal.

70 x 70, höjd 50 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 70, höjd 50 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 476