FRIMÄRKSSAMLING, mestadels, Sverige, 1800-/1900-tal.

489739. FRIMÄRKSSAMLING, mestadels, Sverige, 1800-/1900-tal.

Mestadels ostämplade, nominellt värde ca 4000kr. Finns även förstadagsbrev samt en del äldre stämplat.

Blandad kvalité.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandad kvalité.

Antal besök: 699