SNEDKLAFFSEKRETÄR, vitmålad, 1800-tal.

489724. SNEDKLAFFSEKRETÄR, vitmålad, 1800-tal.

Senare målning, längd 106, bredd 47, höjd 118 cm.

Färgslitage samt träskador på benen.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 252