FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.

489701. FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.

Lös plymå i sits, fast stoppad rygg. Svärtad benställning. Klädsel av konstskinn.

Slitage. Klädsel med slitage och några hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 371