VINGLAS samt FLASKA, glas, troligen 1800-tal.

489698. VINGLAS samt FLASKA, glas, troligen 1800-tal.

Höjd 15 - 20 cm.
Vinglas i Venetiansk stil.

Flaska med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 - 20 cm.
Vinglas i Venetiansk stil.

Flaska med smärre nagg.

Antal besök: 498