Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
SILVIA HELPERIN. "Innan uppvaknandet", olja på duk, signerad S. Helperin -76.
489672. SILVIA HELPERIN. "Innan uppvaknandet", olja på duk, signerad S. Helperin -76.
38 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 46 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
605