FICKUR, stål, Omega, 58 mm, 1900-tal.

489660. FICKUR, stål, Omega, 58 mm, 1900-tal.

Diameter 58,6 mm.
Boett märkt Omega, Grand Prix Paris 1900.
Boetter med nummer 4918018, urverk med nummer 4408158.
Urverk märkt Omega.

Bruksslitage, fungerande vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 58,6 mm.
Urverk märkt Omega.

Antal besök: 1 265