BORDSPENDYL, troligen USA omkring 1900.

489657. BORDSPENDYL, troligen USA omkring 1900.

Pendel finns, längd ca 41 cm.

Slitage, smärre skador och stötmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel finns, längd ca 41 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 542