Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
SILVIA HELPERIN. "Freudianskt", olja på pannå, signerad Silvia H. -75.
489650. SILVIA HELPERIN. "Freudianskt", olja på pannå, signerad Silvia H. -75.
35 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 50 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
680