KAPPA, finvävd kypert, S.A. Staffansson, Oskarshamn, 1900-talets mitt. Strl. ca 38.

489648. KAPPA, finvävd kypert, S.A. Staffansson, Oskarshamn, 1900-talets mitt. Strl. ca 38.

Svart textil, figursydd modell, dubbelknäppt, fickor med utanpåliggande ficklock. Rygglängd 123 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 553