SPEGEL, gustaviansk 17/1800-tal, förgylld och bronserad.

48964. SPEGEL, gustaviansk 17/1800-tal, förgylld och bronserad.

Delvis genombruten dekor av bladgirlander, medaljonger samt bandrosetter och pärlbård. Höjd 91 cm.

Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar.

Antal besök: 942