SKYLT, "Möbelträ Göteborg", 1900-talets första hälft.

48959. SKYLT, "Möbelträ Göteborg", 1900-talets första hälft.

Intarsiadekor. 139 x 112.

Mindre fanérskador samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Intarsiadekor. 139 x 112.

Antal besök: 2 083