KOFFERT, trä/metall, 1800/1900-tal.

489538. KOFFERT, trä/metall, 1800/1900-tal.

Längd 84, bredd 48, höjd 66 cm. Senare inredning.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 673