SAMLING LEKSAKER, bl a Dinky Toys, 1900-tal.

489536. SAMLING LEKSAKER, bl a Dinky Toys, 1900-tal.

Bl a kassapparat, dockugn, bulldozer, polisbil och flygplan i plåt, dragleksaker och byggklossar.

Hårt bruksslitage. Skador. Färgbortfall. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 535