VAS och SKÅL, Bengt Edenfalk Skruf, signerade.

489471. VAS och SKÅL, Bengt Edenfalk Skruf, signerade.

Vas signerad "Edenfalk Skruf City 2" höjd 17 cm.
Skål signerad "Edenfalk Skruf City 3" diameter ca 16 cm, höjd 10 cm.

Mikroskopiska nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mikroskopiska nagg.

Antal besök: 4 472