KISTA, 1800-tal.

KISTA, 1800-tal.
489447. KISTA, 1800-tal.

Längd ca. 87 cm.

Slitage, lagningar, skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
489447. KISTA, 1800-tal.

Längd ca. 87 cm.

Slitage, lagningar, skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 481