Gomér & Andersson Norrköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
VAS, chamotte, "Havsflora", Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby, 1900-talets mitt.
489425. VAS, chamotte, "Havsflora", Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby, 1900-talets mitt.
Höjd ca 22 cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 22 cm.
Smärre ytslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
884