CARL JOHANSSON. Olja på pannå, signerad.

489366. CARL JOHANSSON. Olja på pannå, signerad.

Landskap med sjö. Ca. 20x39 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr.

Antal besök: 772