ERIC BRANDT. Barn, olja på pannå, signerad.

489319. ERIC BRANDT. Barn, olja på pannå, signerad.

50 x 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 31 cm.

Antal besök: 785