CHIFFONJÉ, alm, 1800-tal.

CHIFFONJÉ, alm, 1800-tal.
489305. CHIFFONJÉ, alm, 1800-tal.

Höjd 137cm , bredd 107cm, djup 46cm.

Bruksslitage, repor, skadade lister.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 427