SEGELBÅT, trä, Fragata Siglo XVIII, 1900-tal.

489267. SEGELBÅT, trä, Fragata Siglo XVIII, 1900-tal.

Längd 74 cm.
Höjd 52 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 74 cm.
Höjd 52 cm.

Åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 873