489261. DAMARMBANDSUR, Longines, 14 k & 18 k gulguld.
Damur med boett i 14 k guld, diameter 21 mm, länk i 18 k guld, mekaniskt urverk med manuellt uppdrag.
Boliden stämpel på insida av boett, kattfot och årtalsstämplar på länken.
Totalvikt 19 gram.
Totalvikt 19 gram.