DAMARMBANDSUR, Longines, 14 k & 18 k gulguld.

489261. DAMARMBANDSUR, Longines, 14 k & 18 k gulguld.

Damur med boett i 14 k guld, diameter 21 mm, länk i 18 k guld, mekaniskt urverk med manuellt uppdrag.
Boliden stämpel på insida av boett, kattfot och årtalsstämplar på länken.
Totalvikt 19 gram.

Bruksslitage, urverket fungerar vid test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 19 gram.

Antal besök: 546