MÄRTA ALEXANDERSSON. "Vår i staden", olja på pannå, signerad.

489247. MÄRTA ALEXANDERSSON. "Vår i staden", olja på pannå, signerad.

82 x 92 cm.

färgsläpp vid hörnen.

Gör en kostnadsfri värdering!

82 x 92 cm.

färgsläpp vid hörnen.

Antal besök: 1 692