J W RIDDERSPORRE. Olja på pannå samt gouache. Två sjölandskap, signerade 1909 och 1927. .

48912. J W RIDDERSPORRE. Olja på pannå samt gouache. Två sjölandskap, signerade 1909 och 1927. .

Ca 20x37 cm vardera.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 20x37 cm vardera.

Fläckar.

Antal besök: 1 372