HALVMÅNEFÖNSTER, 2 st. 18/1900-tal.

489121. HALVMÅNEFÖNSTER, 2 st. 18/1900-tal.

Längd ca. 66.5 cm. Höjd ca. 50.2 cm.

Glas trasigt på ett fönster. Yt- och bruksslitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 298