SEKRETÄR, Engelsk stil, 1900-tal.

48911. SEKRETÄR, Engelsk stil, 1900-tal.

Idegran. Snedställd skiva med bakomliggande lådinredning. Fyra lådor. Längd 51, bredd 45, höjd 99 cm.

Mindre fanérskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 956