Göteborgs Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJER, 2 st. 1900-talets andra hälft.
48903. FÅTÖLJER, 2 st. 1900-talets andra hälft.
Klädsel i brunt skinn.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Klädsel i brunt skinn.
Brukslitage.
Göteborgs Auktionsverk
834