ALLMOGE, fat, (2), trä, 1800-tal.

488990. ALLMOGE, fat, (2), trä, 1800-tal.

Största fatets diameter 39 cm, höjd 8,5 cm.
Mindre fatets diameter 8,5 cm.

Åldersslitage- samt bruksslitage.
De större fatet maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

De större fatet maskstunget.

Antal besök: 1 048