BERNT RUNE JÄVERBRANT. Landskap, färglitografi, signerad, daterad 98 samt numrerad 43/250.

488942. BERNT RUNE JÄVERBRANT. Landskap, färglitografi, signerad, daterad 98 samt numrerad 43/250.

Vinterlandskap. (Bildstorlek) 22 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 982