KAVIARSKÅL, nysilver, Christofle, Frankrike, 1900-tal.

488903. KAVIARSKÅL, nysilver, Christofle, Frankrike, 1900-tal.

Diameter exklusive grepp ca 16 cm.

Slitage, fläckar, hack på yttersidan, metallinsatsens ring med buckla. Glasinsats saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 888