Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
SIMONE DE DARDEL. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad 1956.
48877. SIMONE DE DARDEL. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad 1956.
61 x 49 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
61 x 49 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 183