GUSTAV ADOLF FAHLE. Olja på duk, "Harstena landskap", signerad.

488660. GUSTAV ADOLF FAHLE. Olja på duk, "Harstena landskap", signerad.

42 x 46 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 46 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 653