CARLOS PEBAQUE. Figurin, glas, Gullaskruf, signerad.

488646. CARLOS PEBAQUE. Figurin, glas, Gullaskruf, signerad.

Höjd ca 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 555