Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
VÄGGUR, 1900-talets början.
488584. VÄGGUR, 1900-talets början.
Höjd 95 cm.
Spricka samt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 95 cm.
Spricka samt slitage.
223