BLOMSTERBORD, 1950/60-tal.

BLOMSTERBORD, 1950/60-tal.
488568. BLOMSTERBORD, 1950/60-tal.

Längd 88 cm, bredd 25 cm, höjd 56 cm.

Slitage, repor och mindre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 337