TUBKIKARE, mässing och läder. 1800-tal.

48855. TUBKIKARE, mässing och läder. 1800-tal.

Längd utfälld ca 100 cm.

Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd utfälld ca 100 cm.

Lagningar.

Antal besök: 1 776